Wigilia - Terapeuta zajęciowy

,,Święta stają się magiczne dopiero kiedy tę magię odczuwamy w sercu swoim i naszych bliskich" -  spotkanie wigilijne na kierunku terapeuta zajęciowy

10 grudnia 2015 roku w Publicznej Szkole Policealnej w Raciążu odbyła się klasowa wigilia dla kierunku terapeuta zajęciowy. W przystrojonej lampkami choinkowymi i stroikami świątecznymi sali słuchacze spotkali się z wychowawczynią, panią Urszulą Skierkowską, kierownikiem praktyk zawodowych, panem Łukaszem Palmowskim oraz wicedyrektorem, panem Krzysztofem Kuskowskim.
Był czas na wspólne dzielenie się opłatkiem i płynące prosto z serca, ciepłe, świąteczne życzenia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu słuchaczek, które włożyły wiele wysiłku w przygotowanie tego niezwykłego dnia, na suto zastawionym stole nie zabrakło tradycyjnych świątecznych potraw: kapusty z fasolą, krokietów z grzybami, śledzi w śmietanie i oleju, sałatek oraz ciast. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom, stwarzając doskonałą okazję do rozmowy i wymiany życiowych doświadczeń. Na koniec wszyscy w radosnych nastrojach rozeszli się do domów do swoich rodzin i bliskich, aby wspólnie przygotowywać się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.