Wigilia - technik usług kosmetycznych

"W święta nie chodzi o pre­zen­ty, lecz o blis­kość dru­giego człowieka" – integracyjne spotkanie wigilijne słuchaczy technika usług kosmetycznych

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, słuchacze Publicznej Szkoły Policealnej w Raciążu, kształcący się na kierunku technik usług kosmetycznych (I i II semestr), wspólnie przygotowali klasową wigilię. Honorowymi gośćmi byli: dyrektor, pan Krzysztof Kuskowski, kierownik praktyk zawodowych, pan Łukasz Palmowski oraz nauczycielki, pani Magdalena Sobota i pani Urszula Skierkowska. Był czas na świąteczne życzenia, dzielenie się opłatkiem i słuchanie kolęd. Zgromadzeni mogli skosztować wigilijnych przysmaków, kapusty z fasolą, krokietów, sałatek oraz słodkości: ciast i tortów.

Kilkugodzinne spotkanie przebiegało w magicznej atmosferze, będąc okazją do refleksji nad własnym życiem. Słuchacze z dwóch grup mogli bliżej się poznać, wymienić doświadczeniami oraz porozmawiać na temat swoich oczekiwań związanych z dalszą edukacją. Czas minął bardzo szybko i trzeba było wracać do domów, do rodzin i bliskich, aby wspólnie przygotowywać się do nadchodzących świąt.