,,Uroda kobiety jest formą władzy” – warsztaty kosmetyczne w Publicznej Szkole Policealnej w Raciążu

               22 listopada 2015 roku w Publicznej Szkole Policealnej STO w Raciążu słuchaczki z kierunku technik usług kosmetycznych (semestr I) uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez panią Alicję Ordak - dermokonsultantkę współpracującą z firmą Mary Kay, przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji oferującym swoim odbiorcom wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, odznaczające się skutecznością, łączące sprawdzone naukowo naturalne składniki, nowoczesne technologie i doświadczenia tysięcy pracowników.

               W pracowni kosmetycznej uczestniczki szkolenia miały niepowtarzalną okazję wykonać wybrany zabieg regeneracyjny na dłoniach. Najpierw każda z nich miała możność zapoznania się z jego poszczególnymi etapami i wysłuchania stosownego instruktażu. Po wcześniejszym przygotowaniu skóry i  zdiagnozowaniu rodzaju cery dobrano właściwą linię pielęgnacyjną oferowaną przez firmę, a całość zakończyła się przykładowym makijażem dziennym wykonanym z użyciem kosmetyków Mary Kay.
              W trakcie spotkania panowała przyjemna atmosfera, był czas na rozmowę na temat prezentowanych kosmetyków oraz wspólne zdjęcia. Patrząc na uśmiechnięte twarze słuchaczek, można stwierdzić, że kolejne szkolenie kosmetyczne zakończyło się sukcesem.